Arhiva autora: ssszgzup

Žogarija – loptarija

Iako nije u našem programu natjecanja OŠ „Ljubo Babić“ iz Jastrebarskog sudjelovala je od 11.-13. listopada 2019. godine na međunarodnom finalnom natjecanju pod nazivom „Žogarija-loptarija“. Ovaj projekt već 14-tu godinu organizira Media sport iz Ljubljane pod pokroviteljstvom Ministarstva obrazovanja, znanosti i sporta Slovenije.

U projektu sudjeluje 9 država i to: Slovenija, Italija, Austrija, Mađarska, Hrvatska, Bosna i Hercegovina, Srbija, Makedonija i Crna Gora.

I ove godine ekipa OŠ „Ljubo Babić“ iz Jastrebarskog ostavila je izuzetno dobar dojam u finalnom natjecanju ponovno osvojivši nagradu za Fair play. Svojim navijanjem, poštivanjem protivnika i fair borbom na sportskom terenu zasluženo su odnijeli tu izuzetno važnu nagradu.

Čestitamo mladim sportašima koji su dostojno predstavili školu, Grad Jastrebarsko, Zagrebačku županiju i Republiku Hrvatsku!

Za ekipu Škole nastupili su:

1. Nika Zmajlović
2. Sara Delić
3. Tin Strizrep
4. Vigo Fabijanić
5. Marko Golub
6. Fran Navoj
7. Gabrijel Stanko
8. Ivona Ciban
9. Hana Zmajlović
10. Rafael Fabijanić
11. Luana Šeperić
12. Ira Kupina
13. Lukas Magđinski
14. Tara Fratrić
15. Margareta Razum

20191011_204010

Ekipu su za natjecanje i plesni nastu pripremale i vodile: Ines Bohaček, prof.; Ines Jerčinović,prof. i Lana Jerčinović, mag.cin.

Obavijest

ŽUPANIJSKI ŠKOLSKI ŠPORTSKI SAVEZ
ZAGREBAČKE ŽUPANIJE
Ulica Andrije Hebranga 26 a
10430 S A M O B O R
web: web: http://ssszgzup.hr/
Broj: 601-2019.
Samobor, 09. listopada 2019.

OBAVIJEST VODITELJIMA UNIVERZALNE SPORTSKE ŠKOLE

Obavještavamo Vas da će program Univerzalne sportske škole za našu županiju započeti s
14. listopadom 2019.godine. Završetak rada u 1. polugodištu predviđen je u tjednu 9.-14. prosinca 2019. godine. Predviđen broj sati za prvo polugodište je 18 pa Vas molimo da tako i planirate aktivnosti.
Iz Ugovara proizlazi:
• rok za podnošenje izvještaja je do 5.og u mjesecu za prethodni mjesec;
• Izvješće treba biti ovjereno od strane ravnatelja škole i skenirano dostavljeno u ŽŠSS, a original običnom poštom;
• ŽŠŠS ZŽ ima pravo u bilo kojem trenutku izvršiti nenajavljeni nadzor rada Voditelja i programa;
• ŽŠŠS ZŽ je dužan isplatiti mjesečni iznos naknade Voditelju u roku od 10 dana nakon primitka namjenskih novčanih sredstava od strane HŠSS-a;
• Program USŠ provodi se dva puta tjedno po jedan školski sat;
• voditelj odjeljenja se obvezuje za vrijeme trajanja Ugovora obavljati poslove planiranja, programiranja i provođenja programa u školi;
• ŽŠŠS ZŽ je dužan isplatiti naknadu Voditelju odjeljenja za ispravno provedene satove programa u iznosu od 100,00kn ukupnog troška poslodavca po jednom provedenom satu programa, a po pravilno podnesenom izvještaju Voditelja i
• ostale pojedinosti ćete vidjeti iz ugovora

Srdačan pozdrav

Tajnica ŽŠŠS-a: Predsjednica ŽŠŠS-a:
Maja Rađenović-Fijan Ivančica Valek

Obavijest

Cijenjene kolegice i kolege,
na početku nove školske godine želim svima puno sportskih uspjeha ,zadovoljstva na profesionalnom planu te puno kvalitetne i stručne međusobne komunikacije.

Prvo naše Županijsko natjecanje u KROSU za osnovne škole održat će se 15.10.2019.godine u OŠ BEDENICA.

Ekonomska ,trgovačka i ugostiteljska škola iz Samobora biti će domaćin natjecanja u KROSU za srednje škole naše županije, 22.10.2019.
Prijave su otvorene na našoj stranici Saveza pa možete i početi s radom .

Veliki broj kolega ima poteškoća s izradom e-iskaznica pa sam odlučila da do kraja kalendarske 2019. godine na svim natjecanjima priznajemo Zahtjeve za izdavanjem iskaznica (identifikacijski list),važeću -već postojeću plastificiranu iskaznicu te nove e-iskaznice koje je eventualan mali broj kolega uspio i odraditi. Molim Vas da pri tom budete pažljivi kod ispunjavanja PRIJAVNIH LISTA ZA NATJECANJE !

Cilj svakog našeg natjecanja je omogućiti učenicima da u zdravom sportskom okruženju provedu jedan dan te da pri tome oni koji su najbolji i uživaju u plasmanu na viši rang natjecanja. Nadam se da smo na ovaj način olakšali pripremu ekipa za skorašnja natjecanja.

Srdačno Vas pozdravljam

Predsjednica ŽŠŠS ZŽ-e:
Ivančica Valek

Z A H V A L A

svim kolegicama i kolegama ,članovima ŽŠŠS-a
Zagrebačke županije

Na kraju još jedne uspješno odrađene školske godine želim se osobno zahvaliti svim svojim dragim kolegicama i kolegama na predanom i nepokolebljivom radu s djecom.

Kroz sva natjecanja kojima sam i sama prisustvovala bilo je vidljivo međusobno poštivanje kolega, nesebična pomoć koja je neki puta bila potrebna a koja nikada nije upitna u našim redovima. BRAVO!

Mnogi od Vas bili su i predivni domaćini Županijskih natjecanja pa i ovom prilikom zahvaljujem na Vašem osobnom angažmanu ali i zahvaljujem svim Ravnateljima škola koji su nam omogućili organizaciju i ugodnu atmosferu na natjecanjima. HVALA!

Veliko hvala i našoj Zagrebačkoj županiji i predstavnici u Upravnom odboru – Ivančici Prugovečki , na potpori u našem radu, njenim sugestijama …
Svima nama zajedno, želim uspješan završetak školske godine te lijepo i veselo ljeto!!!

Predsjednica ŽŠŠS-a:
Ivančica Valek

PLASMAN EKIPA NA DRŽAVNOM NATJECANJU

Samobor, 5. lipnja 2019. godine

PLASMAN EKIPA NA DRŽAVNOM NATJECANJU
u školskom sportu osnovnih i srednjih škola Zagrebačke županije
u školskoj 2018./2019. godini od 5. lipnja 2019. godine

– U kategoriji osnovnih škola 5.i 6. razreda plasirale su se na državno natjecanje:

Rbr. Škola Kategorija Mjesto
1. OŠ VUKOVINA, Vukovina KROS – Ž 4.
2. OŠ BOGUMILA TONIJA, Samobor KROS – M 2.
3. OŠ LJUBO BABIĆ ATLETIKA– M 3.
4. OŠ LJUBO BABIĆ ATLETIKA– Ž 10.
5. OŠ DRAGUTINA DOMJANIĆA RUKOMET- Ž 1.
6. OŠ IVANA BENKOVIĆA RUKOMET- M 3.
7. OŠ VRBOVEC, Vrbovec FUTSAL – M 1.

– U kategoriji osnovnih škola plasirale su se na državno natjecanje:

Rbr. Škola Kategorija Mjesto
1. OŠ BOGUMILA TONIJA, Samobor KROS – Ž 2.
2. OŠ NIKOLE HRIBARA, Velika Gorica KROS – M 19.
3. OŠ EUGENA KUMIČIĆA, Velika Gorica PLIVANJE – M 16.
4. OŠ EUGENA KUMIČIĆA, Velika Gorica PLIVANJE – Ž 8.
5. OŠ BOGUMILA TONIJA, Samobor JUDO – Ž 1.
6. OŠ BOGUMILA TONIJA, Samobor JUDO – M 1.
7. OŠ BOGUMILA TONIJA, Samobor GIMNASTIKA – Ž 3.
8. OŠ JOSIPA ZORIĆA, Dugo Selo STOLNI TENIS – Ž 4.
9. OŠ IVANA BENKOVIĆA, Dugo Selo STOLNI TENIS – M 9.
10. II. OŠ VRBOVEC, Vrbovec BADMINTON – M 9.
11. OŠ Eugena Kumičića, Velika Gorica BADMINTON – Ž 9.
12. I. OŠ VRBOVEC, Vrbovec ODBOJKA – M 5.
13. OŠ NIKOLE HRIBARA, Velika Gorica ODBOJKA – Ž 9.
14. OŠ VUKOVINA, Vukovina ŠAH – Ž 9.
15. OŠ VLADIMIR DEŠČAK, Novaki ŠAH – M 9.
16. OŠ RUGVICA, Rugvica RUKOMET – Ž 3.
17. OŠ IVANA BENKOVIĆA, Dugo Selo RUKOMET – M 3.
18. OŠ SLAVKA KOLARA, Kravarsko KOŠARKA – Ž 5.
19. OŠ VELIKA MLAKA, Velika Mlaka KOŠARKA – M 9.
20. OŠ DRAGUTINA DOMJANIĆA, Sveti Ivan Zelina FUTSAL – Ž 9.
21. OŠ BISTRA, Donja Bistra FUTSAL – M 9.
22. OŠ LJUBO BABIĆ VIRTUALNI PLESNI SHOW 3.
23. OŠ BOGUMILA TONIJA, Samobor ATLETIKA- Ž 7.
24. OŠ BOGUMILA TONIJA, Samobor ATLETIKA- M 2.

– U kategoriji srednjih škola plasirale su se na državno natjecanje sljedeće škole:

Rbr. Škola Kategorija Mjesto
1. EKONOMSKA, TRGOVAČKA I UGOSTITELJSKA ŠKOLA, Samobor KROS – Ž 12.
2. SREDNJA STRUKOVNA ŠKOLA, Samobor KROS – M 8.
3. SŠ DUGO SELO, Dugo Selo STOLNI TENIS – Ž 3.
4. ZTŠ RUDOLFA PERIŠINA, Velika Gorica STOLNI TENIS – M 4.
5. SREDNJA STRUKOVNA ŠKOLA, Velika Gorica BADMINTON – M 4.
6. SREDNJA ŠKOLA JASTREBARSKO, Jastrebarsko BADMINTON – Ž 9.
7. SREDNJA ŠKOLA VRBOVEC, Vrbovec ODBOJKA – Ž 9.
8. SREDNJA ŠKOLA IVANA ŠVEARA, Ivanić-Grad RUKOMET – Ž 2.
9. SŠ BAN JOSIP JELAČIĆ, Zaprešić FUTSAL -M 5.
10. ZTŠ RUDOLFA PERIŠINA, Velika Gorica ODBOJKA – M 9.
11. SŠ BAN JOSIP JELAČIĆ, Zaprešić KOŠARKA -M 9.
12. SŠ BAN JOSIP JELAČIĆ, Zaprešić KOŠARKA – Ž 9.
13. SŠ DUGO SELO, Dugo Selo RUKOMET – M 5.
14. SŠ DUGO SELO, Dugo Selo FUTSAL– Ž 9.
15. SREDNJA STRUKOVNA ŠKOLA, Samobor ATLETIKA– M 16.
16. GIMNAZIJA A.G. MATOŠA, Samobor ATLETIKA– Ž 12.

– žutom bojom označeni su sportovi koji idu direktno sa županijskih natjecanja na državna natjecanja kod 5 i 6 razreda, a u ostalim kategorijama svi prvaci županija idu direktno na državna natjecanja

TAJNICA ŽŠŠS
Maja Rađenović-Fijan, profesor