Plasman ekipa na državnom natjecanju

Samobor, 8. ožujka 2022. godine

PLASMAN EKIPA NA DRŽAVNOM NATJECANJU
u školskom sportu osnovnih i srednjih škola Zagrebačke županije
u školskoj 2021./2022. godini od 3. lipnja 2022. godine

– U kategoriji osnovnih škola 5.i 6. razreda plasirale su se na državno natjecanje:

Rbr. Škola Kategorija Mjesto
1. OŠ „LJUBO BABIĆ“, Jastrebarsko KROS – Ž 2.
2. OŠ „LJUBO BABIĆ“, Jastrebarsko KROS – M 1.
3. OŠ LJUBO BABIĆ, Jastrebarsko ATLETIKA -Ž 5.
4. OŠ LJUBO BABIĆ, Jastrebarsko ATLETIKA – M 5.
5. OŠ BOGUMILA TONIJA, Samobor RUKOMET – M 1.
6. OŠ ĐURE DEŽELIĆA, Ivanić – Grad FUTSAL – Ž 2.

– U kategoriji osnovnih škola plasirale su se na državno natjecanje:

Rbr. Škola Kategorija Mjesto
1. OŠ KRUNOSLAVA KUTENA, Vrbovec BADMINTON – M 9.
2. OŠ IVANE BRLIĆ MAŽURANIĆ, Prigorje Brdovečko BADMINTON – Ž 9.
3. OŠ EUGENA KVATERNIKA, Velika Gorica KROS – Ž 3.
4. OŠ BOGUMILA TONIJA, Samobor KROS – M 1.
5. OŠ EUGENA KVATERNIKA, Velika Gorica PLIVANJE – M 17.
6. OŠ EUGENA KVATERNIKA, Velika Gorica PLIVANJE – Ž 17.
7. OŠ VUKOVINA, Vukovina ŠAH – M 12.
8. OŠ EUGENA KVATERNIKA, Velika Gorica ŠAH – Ž 7.
9. OŠ BOGUMILA TONIJA, Samobor GIMNASTIKA – Ž 5.
10. OŠ BOGUMILA TONIJA, Samobor JUDO – Ž 7.
11. OŠ VLADIMIR DEŠČAK, Novaki JUDO – M 11.
12. OŠ KRUNOSLAVA KUTENA, Vrbovec HRVANJE – M 1.
13. OŠ MARIJE JURIĆ ZAGORKE, Vrbovec HRVANJE- Ž 5.
14. OŠ LJUBO BABIĆ, Jastrebarsko UMJETNIČKI PLESOVI 9.
15. OŠ LJUBO BABIĆ, Jastrebarsko DVORANSKI PLESOVI 5.
16. OŠ LJUBO BABIĆ, Jastrebarsko URBANI PLESOVI 1.
17. OŠ ĐURE DEŽELIĆA, Ivanić – Grad RUKOMET – M 9.
18. OŠ DRAGUTINA DOMJANIĆA, Sveti Ivan Zelina RUKOMET – Ž 3.
19. OŠ DRAGUTINA DOMJANIĆA, Sveti Ivan Zelina FUTSAL- Ž 9.
20. OŠ BOGUMILA TONIJA, Samobor FUTSAL- M 3.
21. OŠ ĐURE DEŽELIĆA, Ivanić – Grad KOŠARKA- M 4.
22. OŠ VELIKA MLAKA, Velika Mlaka KOŠARKA- Ž 9.
23. OŠ BOGUMILA TONIJA, Samobor ATLETIKA – Ž 12.
24. OŠ SVETA NEDELJA ATLETIKA – M 1.
25. OŠ JOSIPA ZORIĆA, Dugo Selo STOLNI TENIS – M 9.
26. OŠ JOSIPA ZORIĆA, Dugo Selo STOLNI TENIS – Ž 1.
27. OŠ ANTUNA AUGUSTINČIĆA, Zaprešić ODBOJKA- Ž 5.
28. OŠ JURJA HABDELIĆA, Velika Gorica ODBOJKA- M 5.
29. OŠ SAMOBOR, Samobor DALJ UIT DJEVOJKE – Marta Karija 1.
30. OŠ SAMOBOR, Samobor LOPTICA 200G – Marta Karija 10.
31. OŠ SAMOBOR, Samobor DALJ UIT – MLADIĆI – Lovro Lujić 10.
32. OŠ SAMOBOR, Samobor DALJ UIT – MLADIĆI – Ivan Ivkovčć 14.
33. OŠ SAMOBOR, Samobor LOPTICA 200G UIT – MLADIĆI – Lovro Lujić 10.
34. OŠ SAMOBOR, Samobor LOPTICA 200G UIT – MLADIĆI – Ivan Ivkovčić 14.
35. OŠ LJUBO BABIĆ , Jastrebarsko LOPTICA 200G UIT – MLAĐI – Leon Zorić 3.
36. CENTAR VELIKA GORICA LIT – MLAĐI 80M LIT – Josip Vugec 1.
37. OŠ SAMOBOR, Samobor LIT – MLAĐI 80M – Matija Smolčić 5.
38. CENTAR VELIKA GORICA LIT – MLAĐI 80M- LIT – Ivan Vugec 26.
39. CENTAR VELIKA GORICA LIT – MLAĐI 80M- LIT – Matija Tucelj 36.
40. CENTAR VELIKA GORICA LIT – MLAĐI 80M- LIT – Toni Pemper 41.
41. CENTAR VELIKA GORICA LIT – MLAĐI 80M- LIT – Stjepan Turković 61.
42. CENTAR VELIKA GORICA DALJ LIT DJEČACI – Josip Vugec 4.
43. OŠ SAMOBOR, Samobor DALJ LIT DJEČACI – Matija Smolčić 11.
44. CENTAR VELIKA GORICA DALJ LIT DJEČACI – Ivan Vugec Izazov 24.
45. CENTAR VELIKA GORICA DALJ LIT DJEČACI – Toni Pemper Izazov 32.
46. OŠ SAMOBOR, Samobor DALJ LIT DJEČACI – Nikola Pejnović 38.
47. CENTAR VELIKA GORICA LOPTICA 200G LIT – Matija Tucelj 22.
48. OŠ SAMOBOR, Samobor LOPTICA 200G LIT – Nikola Pejnović 30.
49. CENTAR VELIKA GORICA LOPTICA 200G LIT – Stjepan Turković 47.
50. OŠ SAMOBOR, Samobor LOPTICA 200G LIT – Tina Jovanović 16.
51. OŠ SAMOBOR, Samobor LOPTICA 200G LIT – Marta Milić 29.
52. CENTAR VELIKA GORICA 80M LIT DJEVOJČICE – Doroteja Taritaš 6.
53. CENTAR VELIKA GORICA DALJ LIT DJEVOJČICE – Doroteja Taritaš 3.
54. OŠ SAMOBOR, Samobor DALJ LIT – Tina Jovanović 13.
55. OŠ SAMOBOR, Samobor DALJ LIT – Marta Milić 18.
56. OŠ SAMOBOR, Samobor ŠTAFETNE IGRE 2.

– U kategoriji srednjih škola plasirale su se na državno natjecanje sljedeće škole:

Rbr. Škola Kategorija Mjesto
1. SREDNJA ŠKOLA VRBOVEC, Vrbovec BADMINTON – M 5.
2. GIMNAZIJA VELIKA GORICA, Velika Gorica BADMINTON – Ž 9.
3. GIMNAZIJA VELIKA GORICA, Velika Gorica KROS – Ž 2.
4. EKONOMSKA ŠKOLA VELIKA GORICA, Velika Gorica KROS – M 3.
5. GIMNAZIJA VELIKA GORICA, Velika Gorica PLIVANJE – M 10.
6. GIMNAZIJA VELIKA GORICA, Velika Gorica PLIVANJE – Ž 10.
7. GIMNAZIJA VELIKA GORICA, Velika Gorica ŠAH – M 13.
8. GIMNAZIJA VELIKA GORICA, Velika Gorica ŠAH – Ž 12.
9. EKONOMSKA ŠKOLA VELIKA GORICA, Velika Gorica UMJETNIČKI PLESOVI 4.
10. SREDNJA ŠKOLA JASTREBARSKO, Jastrebarsko DVORANSKI PLESOVI 0.
11. SREDNJA ŠKOLA JASTREBARSKO, Jastrebarsko URBANI PLESOVI 3.
12. SREDNJA STRUKOVNA ŠKOLA, Samobor RUKOMET – M 4.
13. SREDNJA ŠKOLA IVAN ŠVEAR, Ivanić Grad RUKOMET – Ž 1.
14. SREDNJA ŠKOLA BANA JOSIPA JELAČIĆA, Zaprešić FUTSAL- M 9.
15. SREDNJA ŠKOLA DRAGUTINA STRAŽIMIRA, Sveti Ivan Zelina FUTSAL – Ž 5.
16. SREDNJA ŠKOLA BANA JOSIPA JELAČIĆA, Zaprešić KOŠARKA – Ž 9.
17. SREDNJA STRUKOVNA ŠKOLA, Samobor KOŠARKA- M 9.
18. SREDNJA ŠKOLA JASTREBARSKO, Jastrebarsko ATLETIKA – Ž 9.
19. SREDNJA STRUKOVNA ŠKOLA, Samobor ATLETIKA -M 5.
20. SREDNJA ŠKOLA DUGO SELO STOLNI TENIS- M 9.
21. SREDNJA ŠKOLA DUGO SELO STOLNI TENIS- Ž 9.
22. GIMNAZIJA VELIKA GORICA, Velika Gorica ODBOJKA – Ž 9.
23. SREDNJA ŠKOLA VRBOVEC, Vrbovec ODBOJKA- M 9.
24. CENTAR LUG, Bregana DALJ LIT DJEČACI – ANDELON FILOTAŠ 40.
25. CENTAR LUG, Bregana DALJ LIT DJEČACI – MANUEL PETRIĆ 41.
26. CENTAR LUG, Bregana LOPTICA 200 g LIT – ANDELON FILOTAŠ 45.
27. CENTAR LUG, Bregana LOPTICA 200g LIT – MANUEL PETRIĆ 46.
28. CENTAR LUG, Bregana – KUGLA 4 kg LIT – NEDELJKO BALOG 2.
29. SREDNJA ŠKOLA IVAN ŠVEAR, Ivanić Grad KUGLA 4 kg LIT – ADNAN BEHLIĆ 6.
30. SREDNJA ŠKOLA IVAN ŠVEAR, Ivanić Grad KUGLA 4 kg LIT – MIHAEL BOSAK 7.
31. CENTAR LUG, Bregana 80m LIT – DENIS DAMJANOVIĆ 5.
32. SREDNJA ŠKOLA IVAN ŠVEAR, Ivanić Grad 80m LIT – ADNAN BEHLIĆ 15.
33. CENTAR LUG, Bregana 80 m LIT – ZDRAVKO ORŠOŠ 22.
34. SREDNJA ŠKOLA IVAN ŠVEAR, Ivanić Grad 400m LIT – MIHAEL BOSAK 8.
35. CENTAR LUG, Bregana 400m LIT – NEDELJKO BALOG 13.
36. CENTAR LUG, Bregana DALJ LIT – DENIS DAMJANOVIĆ 9.
37. CENTAR LUG, Bregana DALJ LIT – ZDRAVKO ORŠOŠ 21.
38. SREDNJA ŠKOLA IVAN ŠVEAR, Ivanić Grad 80m LIT – VALENTINA ČEPEK 14.
39. SREDNJA ŠKOLA IVAN ŠVEAR, Ivanić Grad DALJ LIT – VALENTINA ČEPEK 13.


TAJNICA ŽŠŠS
Maja Rađenović-Fijan, profesor

Plasman ekipa na državnom natjecanju

Samobor, 8. ožujka 2022. godine

PLASMAN EKIPA NA DRŽAVNOM NATJECANJU
u školskom sportu osnovnih i srednjih škola Zagrebačke županije
u školskoj 2021./2022. godini od 16. svibnja 2022. godine

– U kategoriji osnovnih škola 5.i 6. razreda plasirale su se na državno natjecanje:

Rbr. Škola Kategorija Mjesto
1. OŠ „LJUBO BABIĆ“, Jastrebarsko KROS – Ž 2.
2. OŠ „LJUBO BABIĆ“, Jastrebarsko KROS – M 1.
3. OŠ LJUBO BABIĆ, Jastrebarsko ATLETIKA -Ž
4. OŠ LJUBO BABIĆ, Jastrebarsko ATLETIKA – M
5. OŠ BOGUMILA TONIJA, Samobor RUKOMET – M
6. OŠ ĐURE DEŽELIĆA, Ivanić – Grad FUTSAL – Ž

– U kategoriji osnovnih škola plasirale su se na državno natjecanje:

Rbr. Škola Kategorija Mjesto
1. OŠ KRUNOSLAVA KUTENA, Vrbovec BADMINTON – M 9.
2. OŠ IVANE BRLIĆ MAŽURANIĆ, Prigorje Brdovečko BADMINTON – Ž 9.
3. OŠ EUGENA KVATERNIKA, Velika Gorica KROS – Ž 3.
4. OŠ BOGUMILA TONIJA, Samobor KROS – M 1.
5. OŠ EUGENA KVATERNIKA, Velika Gorica PLIVANJE – M 17.
6. OŠ EUGENA KVATERNIKA, Velika Gorica PLIVANJE – Ž 17.
7. OŠ VUKOVINA, Vukovina ŠAH – M 12.
8. OŠ EUGENA KVATERNIKA, Velika Gorica ŠAH – Ž 7.
9. OŠ BOGUMILA TONIJA, Samobor GIMNASTIKA – Ž 5.
10. OŠ BOGUMILA TONIJA, Samobor JUDO – Ž 7.
11. OŠ VLADIMIR DEŠČAK, Novaki JUDO – M 11.
12. OŠ KRUNOSLAVA KUTENA, Vrbovec HRVANJE – M 1.
13. OŠ MARIJE JURIĆ ZAGORKE, Vrbovec HRVANJE- Ž 5.
14. OŠ LJUBO BABIĆ, Jastrebarsko UMJETNIČKI PLESOVI 9.
15. OŠ LJUBO BABIĆ, Jastrebarsko DVORANSKI PLESOVI 5.
16. OŠ LJUBO BABIĆ, Jastrebarsko URBANI PLESOVI 1.
17. OŠ ĐURE DEŽELIĆA, Ivanić – Grad RUKOMET – M 9.
18. OŠ DRAGUTINA DOMJANIĆA, Sveti Ivan Zelina RUKOMET – Ž 3.
19. OŠ DRAGUTINA DOMJANIĆA, Sveti Ivan Zelina FUTSAL- Ž 9.
20. OŠ BOGUMILA TONIJA, Samobor FUTSAL- M 3.
21. OŠ ĐURE DEŽELIĆA, Ivanić – Grad KOŠARKA- M 4.
22. OŠ VELIKA MLAKA, Velika Mlaka KOŠARKA- Ž 9.
23. OŠ BOGUMILA TONIJA, Samobor ATLETIKA – Ž 12.
24. OŠ SVETA NEDELJA ATLETIKA – M 1.
25. OŠ JOSIPA ZORIĆA, Dugo Selo STOLNI TENIS – M 9.
26. OŠ JOSIPA ZORIĆA, Dugo Selo STOLNI TENIS – Ž 1.
27. OŠ ANTUNA AUGUSTINČIĆA, Zaprešić ODBOJKA- Ž 5.
28. OŠ JURJA HABDELIĆA, Velika Gorica ODBOJKA- M 5.

– U kategoriji srednjih škola plasirale su se na državno natjecanje sljedeće škole:

Rbr. Škola Kategorija Mjesto
1. SREDNJA ŠKOLA VRBOVEC, Vrbovec BADMINTON – M 5.
2. GIMNAZIJA VELIKA GORICA, Velika Gorica BADMINTON – Ž 9.
3. GIMNAZIJA VELIKA GORICA, Velika Gorica KROS – Ž 2.
4. EKONOMSKA ŠKOLA VELIKA GORICA, Velika Gorica KROS – M 3.
5. GIMNAZIJA VELIKA GORICA, Velika Gorica PLIVANJE – M 10.
6. GIMNAZIJA VELIKA GORICA, Velika Gorica PLIVANJE – Ž 10.
7. GIMNAZIJA VELIKA GORICA, Velika Gorica ŠAH – M 13.
8. GIMNAZIJA VELIKA GORICA, Velika Gorica ŠAH – Ž 12.
9. EKONOMSKA ŠKOLA VELIKA GORICA, Velika Gorica UMJETNIČKI PLESOVI 4.
10. SREDNJA ŠKOLA JASTREBARSKO, Jastrebarsko DVORANSKI PLESOVI 0.
11. SREDNJA ŠKOLA JASTREBARSKO, Jastrebarsko URBANI PLESOVI 3.
12. SREDNJA STRUKOVNA ŠKOLA, Samobor RUKOMET – M 4.
13. SREDNJA ŠKOLA IVAN ŠVEAR, Ivanić Grad RUKOMET – Ž 1.
14. SREDNJA ŠKOLA BANA JOSIPA JELAČIĆA, Zaprešić FUTSAL- M 9.
15. SREDNJA ŠKOLA DRAGUTINA STRAŽIMIRA, Sveti Ivan Zelina FUTSAL – Ž 5.
16. SREDNJA ŠKOLA BANA JOSIPA JELAČIĆA, Zaprešić KOŠARKA – Ž 9.
17. SREDNJA STRUKOVNA ŠKOLA, Samobor KOŠARKA- M 9.
18. SREDNJA ŠKOLA JASTREBARSKO, Jastrebarsko ATLETIKA – Ž 9.
19. SREDNJA STRUKOVNA ŠKOLA, Samobor ATLETIKA -M 5.
20. SREDNJA ŠKOLA DUGO SELO STOLNI TENIS- M 9.
21. SREDNJA ŠKOLA DUGO SELO STOLNI TENIS- Ž 9.
22. GIMNAZIJA VELIKA GORICA, Velika Gorica ODBOJKA – Ž 9.
23. SREDNJA ŠKOLA VRBOVEC, Vrbovec ODBOJKA- M 9.


TAJNICA ŽŠŠS
Maja Rađenović-Fijan, profesor

LEON ZORIĆ 3. NA DRŽAVNOM NATJECANJU U ATLETICI ZA UČENIKE INTELEKTUALNIH TEŠKOĆA

Državno prvenstvo školskih sportskih društava Republike Hrvatske za učenike s intelektualnim teškoćama održano je od 15. do 17. svibnja 2022. godine u Poreču.

Na natjecanju sudjelovao je LEON ZORIĆ učenik posebne odgojno-obrazovne skupine iz OŠ LJUBO BABIĆ – JASTREBARSKO.
IMG-20220516-WA0004

U svojoj disciplini atletike – bacanju loptice od 200g iz zaleta Leon je osvojio zapaženo 3.mjesto u kategoriji mlađih dječaka umjerenih intelektualnih teškoća.

IMG-20220516-WA0014
Leon se za ovo natjecanje pripremao izuzetno motivirano i odgovorno, stoga čestitke od srca Leonu i njegovoj mentorici Ines Bohaček, prof. TZK.

Prilog s natjecanja pogledajte na poveznici…

Festival univerzalne športske škole zagrebačke županije

Županijski školski športski savez zagrebačke županije devetu godinu zaredom , organizirao je festival univerzalne sportske škole.
Festival nije natjecateljskog karaktera, već pet učenica i pet učenika iz svake škole uključene u program Univerzalne sportske škole predstavljaju dostignuća koja su s njima ostvarili njihove voditeljice i voditelji.
1 (77)
Na 9. festivalu koji je bio održan po prekrasnom sunčanom vremenu (konačno)19. 19. svibnja 2022. na sportsko rekreacijskom centru Mladost Obrezina, nadomak OŠ Šćitarjevo. Sudjelovalo je 190. djece iz 19. osnovnih škola Zagrebačke županije .

ŠSD Alfa, OŠ Vladimira Deščaka, Novaki Nataša Miljan
ŠSD Bljesak, OŠ Ante Kovačića, Marija Gorica Sandra Jurković
ŠSD Dugoselko, OŠ Ivan Benković, Dugo Selo Ana Srdinić
ŠSD Habdelić, OŠ Jurja Habdelića, Velika Gorica Robert Pocrnić
ŠSD Iskra, OŠ Krunoslava Kutena, Vrbovec Tomislav Falčević
ŠSD Jastreb, OŠ „Ljubo Babić“, Jastrebarsko Ines Bohaček
ŠSD Junior, OŠ Klinča Sela, Klinča Sela Vladimir Vujčec
ŠSD Križ, OŠ Milke Trnine, Križ Igor Abramović
ŠSD Mladost, OŠ Dragutina Domjanića, Sveti Ivan Zelina Ivančica Valek
ŠSD Nemezis, OŠ Šćitarjevo, Šćitarjevo Ivana Drezga
ŠSD Okić, OŠ Mihaela Šiloboda, Sveti Martin pod Okićem Maja Lenard
ŠSD Rovi, OŠ Rude, Rude Hrvoje Štibohar
ŠSD Valentin, OŠ Marije Jurić Zagorke, Vrbovec Danijela Eranović
ŠSD Vihor, OŠ Milana Langa, Bregana Igor Kupres
ŠSD Vihor, OŠ Stjepana Basaričeka, Ivanić-Grad Tajana Damjanović Piščak
ŠSD Vučko, OŠ Vukovina, Vukovina Josip Piličić

Voditelj sportskog programa- Alen Konjević i dežurni liječnik dr. Stjepan Zagorac.
Organizator 9. festivala je Savez školskih športskih društava Zagrebačke županije. Provoditelj je bila osnovna škola Šćitarjevo, od koje je i potekla inicijativa samog festivala.
Festival je otvorila prigodnim riječima dr.sc. Jadranka Dujić Frlan
ovlaštena za obavljanje poslova pročelnice upravnog odjela za kulturu, sport,tehničku kulturu i civilno društvo.
Također je bio nazočan Damir Puzak, prof. voditelj sportskih registara upravnog odjela.
Biranim riječima našoj dječici obratila se naša predsjednica ŽŠŠZZŽ Ivančica Valek,prof.savjetnik.
Na festivalu je bilo prezentirano trčanje (skipovi, slalom među čunjevima i preko prepona), preskakanje vijača, gimnastika (kolut naprijed, stoj na lopaticama i hodanje po gredi), bacanje loptice i medicinke, potezanje konopa, skok u dalj (iz mjesta) i skok u vis (škare) i poligon s vježbama za ravnotežu , nogomet, hvatanje i dodavanje košarkaške lopte, odbojka,igre s padobranom itd….
1 (75)
Klik na sliku…
Univerzalna sportska škola namijenjena je učenicima od prvog do četvrtog razreda. Cilj programa ove škole je uključivanje što većeg broja najmlađih učenika u sportske aktivnosti, odnosno stvaranje navike svakodnevnog tjelesnog vježbanja. Djeca pod stručnim nadzorom kineziologa, igrajući se na zanimljiv i za njihovu dob pedagoški i kineziološki primjere, uče osnovne oblike kretanja, kao i osnovne elemente brojnih sportova.” Univerzalna sportska škola za svu djecu potpuno je besplatna.
Na kraju, svi učenici dobili su medalje, majice, zasluženi veliki sendvič i poklon paket.
Zamisao Festivala univerzalne sportske škole je da zapravo djeca prezentiraju nešto što su radili tijekom ove školske godine i da ovdje zajednički izmjene svoja iskustva, da pokažu koliko su savladali u toj univerzalnoj sportskoj školi. Jednostavno smatramo da su pobjednici svi koji su ovdje bili – dodao je ravnatelj Osnovne škole Šćitarjevo, Mario Ivić, kojom ovom prigodom moramo zahvaliti na neizmjernoj aktivnosti i pomoći oko realizacije svih festivala.
1 (13)
Pripremio: tekst i foto Damir Međeri
Foto: https://www.flickr.com/photos/195699229@N06/52091874900/in/photostream/

Plasman ekipa na državnom natjecanju

Samobor, 8. ožujka 2022. godine

PLASMAN EKIPA NA DRŽAVNOM NATJECANJU
u školskom sportu osnovnih i srednjih škola Zagrebačke županije
u školskoj 2021./2022. godini od 13. svibnja 2022. godine

– U kategoriji osnovnih škola 5.i 6. razreda plasirale su se na državno natjecanje:

Rbr. Škola Kategorija Mjesto
1. OŠ „LJUBO BABIĆ“, Jastrebarsko KROS – Ž 2.
2. OŠ „LJUBO BABIĆ“, Jastrebarsko KROS – M 1.
3. OŠ LJUBO BABIĆ, Jastrebarsko ATLETIKA -Ž
4. OŠ LJUBO BABIĆ, Jastrebarsko ATLETIKA – M
5. OŠ BOGUMILA TONIJA, Samobor RUKOMET – M
6. OŠ ĐURE DEŽELIĆA, Ivanić – Grad FUTSAL – Ž

– U kategoriji osnovnih škola plasirale su se na državno natjecanje:

Rbr. Škola Kategorija Mjesto
1. OŠ KRUNOSLAVA KUTENA, Vrbovec BADMINTON – M 9.
2. OŠ IVANE BRLIĆ MAŽURANIĆ, Prigorje Brdovečko BADMINTON – Ž 9.
3. OŠ EUGENA KVATERNIKA, Velika Gorica KROS – Ž 3.
4. OŠ BOGUMILA TONIJA, Samobor KROS – M 1.
5. OŠ EUGENA KVATERNIKA, Velika Gorica PLIVANJE – M 17.
6. OŠ EUGENA KVATERNIKA, Velika Gorica PLIVANJE – Ž 17.
7. OŠ VUKOVINA, Vukovina ŠAH – M 12.
8. OŠ EUGENA KVATERNIKA, Velika Gorica ŠAH – Ž 7.
9. OŠ BOGUMILA TONIJA, Samobor GIMNASTIKA – Ž 5.
10. OŠ BOGUMILA TONIJA, Samobor JUDO – Ž 7.
11. OŠ VLADIMIR DEŠČAK, Novaki JUDO – M 11.
12. OŠ KRUNOSLAVA KUTENA, Vrbovec HRVANJE – M 1.
13. OŠ MARIJE JURIĆ ZAGORKE, Vrbovec HRVANJE- Ž 5.
14. OŠ LJUBO BABIĆ, Jastrebarsko UMJETNIČKI PLESOVI 9.
15. OŠ LJUBO BABIĆ, Jastrebarsko DVORANSKI PLESOVI 5.
16. OŠ LJUBO BABIĆ, Jastrebarsko URBANI PLESOVI 1.
17. OŠ ĐURE DEŽELIĆA, Ivanić – Grad RUKOMET – M 9.
18. OŠ DRAGUTINA DOMJANIĆA, Sveti Ivan Zelina RUKOMET – Ž 3.
19. OŠ DRAGUTINA DOMJANIĆA, Sveti Ivan Zelina FUTSAL- Ž 9.
20. OŠ BOGUMILA TONIJA, Samobor FUTSAL- M 3.
21. OŠ ĐURE DEŽELIĆA, Ivanić – Grad KOŠARKA- M 4.
22. OŠ VELIKA MLAKA, Velika Mlaka KOŠARKA- Ž 9.
23. OŠ BOGUMILA TONIJA, Samobor ATLETIKA – Ž
24. OŠ SVETA NEDELJA ATLETIKA – M
25. OŠ JOSIPA ZORIĆA, Dugo Selo STOLNI TENIS – M
26. OŠ JOSIPA ZORIĆA, Dugo Selo STOLNI TENIS – Ž

– U kategoriji srednjih škola plasirale su se na državno natjecanje sljedeće škole:

Rbr. Škola Kategorija Mjesto
1. SREDNJA ŠKOLA VRBOVEC, Vrbovec BADMINTON – M 5.
2. GIMNAZIJA VELIKA GORICA, Velika Gorica BADMINTON – Ž 9.
3. GIMNAZIJA VELIKA GORICA, Velika Gorica KROS – Ž 2.
4. EKONOMSKA ŠKOLA VELIKA GORICA, Velika Gorica KROS – M 3.
5. GIMNAZIJA VELIKA GORICA, Velika Gorica PLIVANJE – M 10.
6. GIMNAZIJA VELIKA GORICA, Velika Gorica PLIVANJE – Ž 10.
7. GIMNAZIJA VELIKA GORICA, Velika Gorica ŠAH – M 13.
8. GIMNAZIJA VELIKA GORICA, Velika Gorica ŠAH – Ž 12.
9. EKONOMSKA ŠKOLA VELIKA GORICA, Velika Gorica UMJETNIČKI PLESOVI 4.
10. SREDNJA ŠKOLA JASTREBARSKO, Jastrebarsko DVORANSKI PLESOVI 0.
11. SREDNJA ŠKOLA JASTREBARSKO, Jastrebarsko URBANI PLESOVI 3.
12. SREDNJA STRUKOVNA ŠKOLA, Samobor RUKOMET – M 4.
13. SREDNJA ŠKOLA IVAN ŠVEAR, Ivanić Grad RUKOMET – Ž 1.
14. SREDNJA ŠKOLA BANA JOSIPA JELAČIĆA, Zaprešić FUTSAL- M 9.
15. SREDNJA ŠKOLA DRAGUTINA STRAŽIMIRA, Sveti Ivan Zelina FUTSAL – Ž 5.
16. SREDNJA ŠKOLA BANA JOSIPA JELAČIĆA, Zaprešić KOŠARKA – Ž 9.
17. SREDNJA STRUKOVNA ŠKOLA, Samobor KOŠARKA- M 9.
18. SREDNJA ŠKOLA JASTREBARSKO, Jastrebarsko ATLETIKA – Ž
19. SREDNJA STRUKOVNA ŠKOLA, Samobor ATLETIKA -M 5.
20. SREDNJA ŠKOLA DUGO SELO STOLNI TENIS- M 9.
21. SREDNJA ŠKOLA DUGO SELO STOLNI TENIS- Ž 9.


TAJNICA ŽŠŠS
Maja Rađenović-Fijan, profesor

VAŽNA OBAVIJEST

FESTIVAL UNIVERZALNE SPORTSKE ŠKOLE ODRŽAT ĆE SE 19. SVIBNJA 2022. U ORGANIZACIJI OSNOVNE ŠKOLE ŠĆITARJEVO, A MJESTO REALIZACIJE USKLADIT ĆE SE ZA VREMENSKIM UVJETIMA.
SVE OSTALE INFORMACIJE DOBIT ĆE OSNOVNE ŠKOLE KOJE PROVODE SPOMENUTI PROGRAM.

TAJNICA MAJA RAĐENOVIĆ-FIJAN