Arhiva autora: ssszgzup

VAŽNA OBAVIJEST

FESTIVAL UNIVERZALNE SPORTSKE ŠKOLE ODRŽAT ĆE SE 19. SVIBNJA 2022. U ORGANIZACIJI OSNOVNE ŠKOLE ŠĆITARJEVO, A MJESTO REALIZACIJE USKLADIT ĆE SE ZA VREMENSKIM UVJETIMA.
SVE OSTALE INFORMACIJE DOBIT ĆE OSNOVNE ŠKOLE KOJE PROVODE SPOMENUTI PROGRAM.

TAJNICA MAJA RAĐENOVIĆ-FIJAN

Raspored poluzavršnih natjecanja SKUPINE ZAPAD

Dragi svi, obzirom da ste se svi složili sa zamjenom termina poluzavršnih natjecanja iz odbojke i rukometa u privitku je novi raspored poluzavršnih natjecanja SKUPINE ZAPAD. Ljubazno molimo da o tome obavijestite vaše škole koje su se plasirale na poluzavršnice.
Svima puno pozdrava. Radujemo se druženju.
Ljiljana Gavranović

ŠSS SMŽ:
Predsjednik: Josip Šimunović, prof.

ŽUPANIJSKO NATJECANJE U ATLETICI ZA OSNOVNE I SREDNJE ŠKOLE ZAGREBAČKE ŽUPANIJE

Sportski park Mladost, Zagreb, 13. travnja 2022.

Po prekrasnom i lijepom vremenu, održano je natjecanje u atletici za osnovne i srednje škole Zagrebačke županije.
Sve pohvale ove iznimno zahtjevne organizacije djelatnicima OŠ. Bogumil Toni.
NASLOVNA OŠ ŠKOLE

Rezultati natjecanja i poredak škola pronaći ćete na na poveznici: Rezultati – osnovne i srednje škole
NASLOVNA SREDNJA

RADNO PREDSJEDNIŠTVO

Na fotografiji je radno predsjedništvo s lijeva na desno: dr.sc. Jadranka Dujić Frlan, v.d.pročelnica Upravnog odjela za kulturu, sport, tehničku kulturu i civilno društvo Zagrebačke županije;
Tajnica ŽŠŠS-a: Maja Rađenović -Fijan, prof;
Predsjednica ŽŠŠS Zagrebačke županije: Ivančica Valek, učitelj savjetnik;
Upravni odjel za kulturu, sport, tehničku kulturu i civilno društvo Zagrebačke županije Damir Puzak,prof.

Poveznica za fotografije osnovne škole

https://drive.google.com/drive/folders/1JRRJyFyzfqKi_UnANI9_I2zuAlpREt1U?usp=sharing

Poveznica za fotografije srednje škole

https://drive.google.com/drive/folders/14aO5Sa7TJ4tmyvGWpIKnTahj7q74iLV5?usp=sharing

Priredio: Damir Međeri,prof.

Plasman ekipa na državnom natjecanju

Samobor, 7. travnja 2022. godine

PLASMAN EKIPA NA DRŽAVNOM NATJECANJU
u školskom sportu osnovnih i srednjih škola Zagrebačke županije
u školskoj 2021./2022. godini od 7. travnja 2022. godine

– U kategoriji osnovnih škola 5.i 6. razreda plasirale su se na državno natjecanje:

Rbr. Škola Kategorija Mjesto
1. OŠ „LJUBO BABIĆ“, Jastrebarsko KROS – Ž 2.
2. OŠ „LJUBO BABIĆ“, Jastrebarsko KROS – M 1.

– U kategoriji osnovnih škola plasirale su se na državno natjecanje:

Rbr. Škola Kategorija Mjesto
1. OŠ KRUNOSLAVA KUTENA, Vrbovec BADMINTON – M 9.
2. OŠ IVANE BRLIĆ MAŽURANIĆ, Prigorje Brdovečko BADMINTON – Ž 9.
3. OŠ EUGENA KVATERNIKA, Velika Gorica KROS – Ž 3.
4. OŠ BOGUMILA TONIJA, Samobor KROS – M 1.
5. OŠ EUGENA KVATERNIKA, Velika Gorica PLIVANJE – M 17.
6. OŠ EUGENA KVATERNIKA, Velika Gorica PLIVANJE – Ž 17.
7. OŠ VUKOVINA, Vukovina ŠAH – M 12.
8. OŠ EUGENA KVATERNIKA, Velika Gorica ŠAH – Ž 7.
9. OŠ BOGUMILA TONIJA, Samobor GIMNASTIKA – Ž 5.
10. OŠ BOGUMILA TONIJA, Samobor JUDO – Ž 7.
11. OŠ VLADIMIR DEŠČAK, Novaki JUDO – M 11.
12. OŠ KRUNOSLAVA KUTENA, Vrbovec HRVANJE – M 1.
13. OŠ MARIJE JURIĆ ZAGORKE, Vrbovec HRVANJE- Ž 5.
14. OŠ LJUBO BABIĆ, Jastrebarsko UMJETNIČKI PLESOVI 9.
15. OŠ LJUBO BABIĆ, Jastrebarsko DVORANSKI PLESOVI 5.
16. OŠ LJUBO BABIĆ, Jastrebarsko URBANI PLESOVI 1.
17. OŠ ĐURE DEŽELIĆA, Ivanić – Grad RUKOMET – M 9.
18. OŠ DRAGUTINA DOMJANIĆA, Sveti Ivan Zelina RUKOMET – Ž 3.
19. OŠ DRAGUTINA DOMJANIĆA, Sveti Ivan Zelina FUTSAL- Ž 9.
20. OŠ BOGUMILA TONIJA, Samobor FUTSAL- M 3.
21. OŠ ĐURE DEŽELIĆA, Ivanić – Grad KOŠARKA- M 4.
22. OŠ VELIKA MLAKA, Velika Mlaka KOŠARKA- Ž 9.

– U kategoriji srednjih škola plasirale su se na državno natjecanje sljedeće škole:

Rbr. Škola Kategorija Mjesto
1. SREDNJA ŠKOLA VRBOVEC, Vrbovec BADMINTON – M 5.
2. GIMNAZIJA VELIKA GORICA, Velika Gorica BADMINTON – Ž 9.
3. GIMNAZIJA VELIKA GORICA, Velika Gorica KROS – Ž 2.
4. EKONOMSKA ŠKOLA VELIKA GORICA, Velika Gorica KROS – M 3.
5. GIMNAZIJA VELIKA GORICA, Velika Gorica PLIVANJE – M 10.
6. GIMNAZIJA VELIKA GORICA, Velika Gorica PLIVANJE – Ž 10.
7. GIMNAZIJA VELIKA GORICA, Velika Gorica ŠAH – M 13.
8. GIMNAZIJA VELIKA GORICA, Velika Gorica ŠAH – Ž 12.
9. EKONOMSKA ŠKOLA VELIKA GORICA, Velika Gorica UMJETNIČKI PLESOVI 4.
10. SREDNJA ŠKOLA JASTREBARSKO, Jastrebarsko DVORANSKI PLESOVI 0.
11. SREDNJA ŠKOLA JASTREBARSKO, Jastrebarsko URBANI PLESOVI 3.
12. SREDNJA STRUKOVNA ŠKOLA, Samobor RUKOMET – M 4.
13. SREDNJA ŠKOLA IVAN ŠVEAR, Ivanić Grad RUKOMET – Ž 1.
14. SREDNJA ŠKOLA BANA JOSIPA JELAČIĆA, Zaprešić FUTSAL- M 9.
15. SREDNJA ŠKOLA DRAGUTINA STRAŽIMIRA, Sveti Ivan Zelina FUTSAL – Ž 5.
16. SREDNJA ŠKOLA BANA JOSIPA JELAČIĆA, Zaprešić KOŠARKA – Ž 9.
17. SREDNJA STRUKOVNA ŠKOLA, Samobor KOŠARKA- M 9.


TAJNICA ŽŠŠS
Maja Rađenović-Fijan, profesor

Županijsko natjecanje u košarci za učenice i učenike 5. i 6. razreda

Osnovna škola Stjepana Basaričeka u Ivanić Gradu je, 29. ožujka 2022., bila škola provoditelj županijskog natjecanja u košarci za učenike i učenice petih i šestih razreda. Sudjelovale su tri ekipe djevojčica i četiri ekipe dječaka, a Biltene možete pogledati u prilozima:

Bilten županijskog natjecanja u košarci za djevojčice

Bilten županijskog natjecanja u košarci za dječake