Arhiva kategorije: Nekategorizirano

PLASMAN EKIPA NA DRŽAVNOM NATJECANJU

Samobor, 6.ožujka 2019. godine

PLASMAN EKIPA NA DRŽAVNOM NATJECANJU
u školskom sportu osnovnih i srednjih škola Zagrebačke županije
u školskoj 2018./2019. godini od 6. ožujka 2019. godine

– U kategoriji osnovnih škola 5.i 6. razreda plasirale su se na državno natjecanje:

Rbr. Škola Kategorija Mjesto
1. OŠ VUKOVINA, Vukovina KROS – Ž
2. OŠ BOGUMILA TONIJA, Samobor KROS – M

– U kategoriji osnovnih škola plasirale su se na državno natjecanje:

Rbr. Škola Kategorija Mjesto
1. OŠ BOGUMILA TONIJA, Samobor KROS – Ž
2. OŠ NIKOLE HRIBARA, Velika Gorica KROS – M
3. OŠ EUGENA KUMIČIĆA, Velika Gorica PLIVANJE – M 16.
4. OŠ EUGENA KUMIČIĆA, Velika Gorica PLIVANJE – Ž 8.
5. OŠ BOGUMILA TONIJA, Samobor JUDO – Ž 1.
6. OŠ BOGUMILA TONIJA, Samobor JUDO – M 1.
7. OŠ BOGUMILA TONIJA, Samobor GIMNASTIKA – Ž
8. OŠ JOSIPA ZORIĆA, Dugo Selo STOLNI TENIS – Ž
9. OŠ IVANA BENKOVIĆA, Dugo Selo STOLNI TENIS – M
10. II. OŠ VRBOVEC, Vrbovec BADMINTON – M
11. I. OŠ VRBOVEC, Vrbovec ODBOJKA – M
12. OŠ VUKOVINA, Vukovina ŠAH – Ž
13. OŠ VLADIMIR DEŠČAK, Novaki ŠAH – M
14. OŠ RUGVICA, Rugvica RUKOMET – Ž

– U kategoriji srednjih škola plasirale su se na državno natjecanje sljedeće škole:

Rbr. Škola Kategorija Mjesto
1. EKONOMSKA, TRGOVAČKA I UGOSTITELJSKA ŠKOLA, Samobor KROS – Ž
2. SREDNJA STRUKOVNA ŠKOLA, Samobor KROS – M
3. SŠ DUGO SELO, Dugo Selo STOLNI TENIS – Ž
4. ZTŠ RUDOLFA PERIŠINA, Velika Gorica STOLNI TENIS – M
5. SREDNJA STRUKOVNA ŠKOLA, Velika Gorica BADMINTON – M
6. SREDNJA ŠKOLA JASTREBARSKO, Jastrebarsko BADMINTON – Ž
7. SREDNJA ŠKOLA VRBOVEC, Vrbovec ODBOJKA – Ž
8. SREDNJA ŠKOLA IVANA ŠVEARA, Ivanić-Grad RUKOMET – Ž
9. SŠ BAN JOSIP JELAČIĆ, Zaprešić FUTSAL -M
10. ZTŠ RUDOLFA PERIŠINA, Velika Gorica ODBOJKA – M

– žutom bojom označeni su sportovi koji idu direktno sa županijskih natjecanja na državna natjecanja kod 5 i 6 razreda a u ostalim kategorijama svi prvaci županija idu direktno na državna natjecanja

TAJNICA ŽŠŠS
Maja Rađenović-Fijan, profesor