Natjecanja u školskoj godini 2022./2023.

NAPOMENA: MOLIMO ISPUNITI PRIJAVNU LISTU U PRILOGU
PRIJAVNA LISTA
(Izbornik datoteka/file -> preuzmi/download -> Microsoft Word (.docx) )

OSNOVNE ŠKOLE (4. razred):

OSNOVNE ŠKOLE (7. i 8. razred):

ODBOJKA – DJEVOJČICE

Datum natjecanja: 17. veljače 2023.
Škola organizator: OŠ Antuna Augustinčića, Zaprešić
Prijave su otvorene do 10. veljače 2023. godine do 12 sati

PRIJAVE ZA ODBOJKU – DJEVOJČICE

FUTSAL- DJEVOJČICE

Datum natjecanja: 13. veljače 2023.
Škola organizator: OŠ Dragutina Domjanića , Sveti Ivan Zelina
Prijave su otvorene do 6. veljače 2023. godine do 12 sati

PRIJAVE ZA FUTSAL- DJEVOJČICE

BADMINTON – DJEVOJČICE I DJEČACI

Datum natjecanja: 14. veljače 2023.
Škola organizator: OŠ Ljubo Babić, Jastrebarsko
Prijave su otvorene do 7. veljače 2023. godine do 12 sati

PRIJAVE ZA BADMINTON

RUKOMET – DJEVOJČICE

Datum natjecanja: 1. ožujka 2023.
Škola organizator: OŠ Dragutina Domjanića, Sveti Ivan Zelina
Prijave su otvorene do 22. veljače 2023. godine do 12 sati

PRIJAVE ZA RUKOMET – DJEVOJČICE

ODBOJKA – DJEČACI

Datum natjecanja: 3. ožujka 2023.
Škola organizator: OŠ Marije Jurić Zagorke, Vrbovec
Prijave su otvorene do 24. veljače 2023. godine do 12 sati

PRIJAVE ZA ODBOJKU – DJEČACI

KOŠARKA- DJEVOJČICE

Datum natjecanja: 6. ožujka 2023.
Škola organizator: OŠ Stjepana Basaričeka, Ivanić – Grad
Prijave su otvorene do 27. veljače 2023. godine do 12 sati
PRIJAVE ZA KOŠARKU – DJEVOJČICE

KOŠARKA- DJEČACI

Datum natjecanja: 6. ožujka 2023.
Škola organizator: OŠ Stjepana Basaričeka, Ivanić – Grad
Prijave su otvorene do 27. veljače 2023. godine do 12 sati

PRIJAVE ZA KOŠARKU – DJEČACI

STOLNI TENIS

Datum natjecanja: 7. ožujka 2023.
Škola organizator: OŠ Josipa Zorića, Dugo selo
Prijave su otvorene do 28. veljače 2023. godine do 12 sati

PRIJAVE ZA STOLNI TENIS

FUTSAL – DJEČACI

Datum natjecanja: 14. ožujka 2023.
Škola organizator: OŠ Milke Trnine, Križ
Prijave su otvorene do 7. ožujka 2023. godine do 12 sati

PRIJAVE ZA FUTSAL – DJEČACI

SREDNJE ŠKOLE:

STOLNI TENIS;

Datum natjecanja: 17. veljače 2023.
Škola organizator: Ekonomska škola Velika Gorica
Prijave su otvorene do 10. veljače 2023. godine do 12 sati

PRIJAVE ZA STOLNI TENIS

BADMINTON- DJEVOJKE;

Datum natjecanja: 14. veljače 2023.
Škola organizator: Srednja škola Jastrebarsko
Prijave su otvorene do 7. veljače 2023. godine do 12 sati

PRIJAVE ZA BADMINTON- DJEVOJKE

BADMINTON- MLADIĆI;

Datum natjecanja: 14. veljače 2023.
Škola organizator: Srednja škola Jastrebarsko
Prijave su otvorene do 7. veljače 2023. godine do 12 sati

PRIJAVE ZA BADMINTON- MLADIĆI

ODBOJKA – MLADIĆI;

Datum natjecanja: 15. veljače 2023.
Škola organizator: Srednja strukovna škola, Samobor
Prijave su otvorene do 8. veljače 2023. godine do 12 sati

PRIJAVE ZA ODBOJKU- MLADIĆI

RUKOMET – DJEVOJKE;

Datum natjecanja: 2. ožujka 2023.
Škola organizator: Srednja škola Dragutina Stražimira, Sveti Ivan Zelina
Prijave su otvorene do 23. veljače 2023. godine do 12 sati

PRIJAVE ZA RUKOMET – DJEVOJKE

ODBOJKA – DJEVOJKE;

Datum natjecanja: 6. ožujka 2023.
Škola organizator: Srednja škola Vrbovec, Vrbovec
Prijave su otvorene do 27. veljače 2023. godine do 12 sati

PRIJAVE ZA ODBOJKU – DJEVOJKE

FUTSAL- DJEVOJKE;

Datum natjecanja: 14. ožujka 2023.
Škola organizator: Srednja strukovna škola Velika Gorica, Velika Gorica
Prijave su otvorene do 7. ožujka 2023. godine do 12 sati

PRIJAVE ZA FUTSAL – DJEVOJKE