Samobor, 7. travnja 2022. godine
PLASMAN EKIPA NA DRŽAVNOM NATJECANJU
u školskom sportu osnovnih i srednjih škola Zagrebačke županije
u školskoj 2021./2022. godini od 7. travnja 2022. godine
– U kategoriji osnovnih škola 5.i 6. razreda plasirale su se na državno natjecanje:
Rbr. | Škola | Kategorija | Mjesto |
---|---|---|---|
1. | OŠ „LJUBO BABIĆ“, Jastrebarsko | KROS – Ž | 2. |
2. | OŠ „LJUBO BABIĆ“, Jastrebarsko | KROS – M | 1. |
– U kategoriji osnovnih škola plasirale su se na državno natjecanje:
Rbr. | Škola | Kategorija | Mjesto |
---|---|---|---|
1. | OŠ KRUNOSLAVA KUTENA, Vrbovec | BADMINTON – M | 9. |
2. | OŠ IVANE BRLIĆ MAŽURANIĆ, Prigorje Brdovečko | BADMINTON – Ž | 9. |
3. | OŠ EUGENA KVATERNIKA, Velika Gorica | KROS – Ž | 3. |
4. | OŠ BOGUMILA TONIJA, Samobor | KROS – M | 1. |
5. | OŠ EUGENA KVATERNIKA, Velika Gorica | PLIVANJE – M | 17. |
6. | OŠ EUGENA KVATERNIKA, Velika Gorica | PLIVANJE – Ž | 17. |
7. | OŠ VUKOVINA, Vukovina | ŠAH – M | 12. |
8. | OŠ EUGENA KVATERNIKA, Velika Gorica | ŠAH – Ž | 7. | 9. | OŠ BOGUMILA TONIJA, Samobor | GIMNASTIKA – Ž | 5. | 10. | OŠ BOGUMILA TONIJA, Samobor | JUDO – Ž | 7. |
11. | OŠ VLADIMIR DEŠČAK, Novaki | JUDO – M | 11. |
12. | OŠ KRUNOSLAVA KUTENA, Vrbovec | HRVANJE – M | 1. |
13. | OŠ MARIJE JURIĆ ZAGORKE, Vrbovec | HRVANJE- Ž | 5. |
14. | OŠ LJUBO BABIĆ, Jastrebarsko | UMJETNIČKI PLESOVI | 9. |
15. | OŠ LJUBO BABIĆ, Jastrebarsko | DVORANSKI PLESOVI | 5. |
16. | OŠ LJUBO BABIĆ, Jastrebarsko | URBANI PLESOVI | 1. |
17. | OŠ ĐURE DEŽELIĆA, Ivanić – Grad | RUKOMET – M | 9. | 18. | OŠ DRAGUTINA DOMJANIĆA, Sveti Ivan Zelina | RUKOMET – Ž | 3. |
19. | OŠ DRAGUTINA DOMJANIĆA, Sveti Ivan Zelina | FUTSAL- Ž | 9. |
20. | OŠ BOGUMILA TONIJA, Samobor | FUTSAL- M | 3. |
21. | OŠ ĐURE DEŽELIĆA, Ivanić – Grad | KOŠARKA- M | 4. |
22. | OŠ VELIKA MLAKA, Velika Mlaka | KOŠARKA- Ž | 9. |
– U kategoriji srednjih škola plasirale su se na državno natjecanje sljedeće škole:
Rbr. | Škola | Kategorija | Mjesto |
---|---|---|---|
1. | SREDNJA ŠKOLA VRBOVEC, Vrbovec | BADMINTON – M | 5. |
2. | GIMNAZIJA VELIKA GORICA, Velika Gorica | BADMINTON – Ž | 9. |
3. | GIMNAZIJA VELIKA GORICA, Velika Gorica | KROS – Ž | 2. |
4. | EKONOMSKA ŠKOLA VELIKA GORICA, Velika Gorica | KROS – M | 3. |
5. | GIMNAZIJA VELIKA GORICA, Velika Gorica | PLIVANJE – M | 10. |
6. | GIMNAZIJA VELIKA GORICA, Velika Gorica | PLIVANJE – Ž | 10. |
7. | GIMNAZIJA VELIKA GORICA, Velika Gorica | ŠAH – M | 13. |
8. | GIMNAZIJA VELIKA GORICA, Velika Gorica | ŠAH – Ž | 12. |
9. | EKONOMSKA ŠKOLA VELIKA GORICA, Velika Gorica | UMJETNIČKI PLESOVI | 4. |
10. | SREDNJA ŠKOLA JASTREBARSKO, Jastrebarsko | DVORANSKI PLESOVI | 0. |
11. | SREDNJA ŠKOLA JASTREBARSKO, Jastrebarsko | URBANI PLESOVI | 3. |
12. | SREDNJA STRUKOVNA ŠKOLA, Samobor | RUKOMET – M | 4. |
13. | SREDNJA ŠKOLA IVAN ŠVEAR, Ivanić Grad | RUKOMET – Ž | 1. |
14. | SREDNJA ŠKOLA BANA JOSIPA JELAČIĆA, Zaprešić | FUTSAL- M | 9. |
15. | SREDNJA ŠKOLA DRAGUTINA STRAŽIMIRA, Sveti Ivan Zelina | FUTSAL – Ž | 5. |
16. | SREDNJA ŠKOLA BANA JOSIPA JELAČIĆA, Zaprešić | KOŠARKA – Ž | 9. |
17. | SREDNJA STRUKOVNA ŠKOLA, Samobor | KOŠARKA- M | 9. |
TAJNICA ŽŠŠS
Maja Rađenović-Fijan, profesor