Samobor, 17. veljače 2023. godine
PLASMAN EKIPA NA DRŽAVNOM NATJECANJU
u školskom sportu osnovnih i srednjih škola Zagrebačke županije
u školskoj 2022./2023. godini od 17. veljače 2023. godine
– U kategoriji osnovnih škola 5.i 6. razreda plasirale su se na državno natjecanje:
Rbr. | Škola | Kategorija | Mjesto |
---|---|---|---|
1. | OŠ BISTRA, Donja Bistra | KROS – Ž | 5. |
2. | OŠ EUGENA KVATERNIKA, Velika Gorica | KROS – M | 2. |
– U kategoriji osnovnih škola plasirale su se na državno natjecanje:
Rbr. | Škola | Kategorija | Mjesto |
---|---|---|---|
1. | OŠ BOGUMILA TONIJA, Samobor | KROS – M | 2. |
2. | OŠ „LJUBO BABIĆ“, Jastrebarsko | KROS – Ž | 3. |
3. | OŠ BOGUMILA TONIJA, Samobor | ŠAH – M | 6. |
4. | OŠ EUGENA KVATERNIKA, Velika Gorica | ŠAH – Ž | 12. |
5. | OŠ EUGENA KUMIČIĆA, Velika Gorica | PLIVANJE – Ž | 18. |
6. | OŠ EUGENA KUMIČIĆA, Velika Gorica | PLIVANJE – M | 13. |
7. | OŠ BOGUMILA TONIJA, Samobor | JUDO – M | 2. |
8. | OŠ BOGUMILA TONIJA, Samobor | JUDO – Ž | 10. |
9. | OŠ BOGUMILA TONIJA, Samobor | JUDO – MJEŠOVITO | 2. |
10. | OŠ KRUNOSLAVA KUTENA, Vrbovec | HRVANJE – M | 2. |
11. | OŠ MARIJE JURIĆ ZAGORKE, Vrbovec | HRVANJE – Ž | 4. |
12. | OŠ DRAGUTINA DOMJANIĆA, Sv. I. Zelina | SPORTSKI PLES – UMJETNIČKI | 8. |
13. | OŠ “LJUBO BABIĆ“, Jastrebarsko | SPORTSKI PLES- URBANI | 1. |
14. | OŠ BOGUMILA TONIJA, Samobor | GIMNASTIKA – Ž | 1. |
15. | OŠ RUDE, Rude | BADMINTON- Ž | |
16. | OŠ KRUNOSLAVA KUTENA, Vrbovec | BADMINTON- M | |
17. | OŠ ĐURE DEŽELIĆA, Ivanić – Grad | FUTSAL- Ž | |
18. | OŠ JURJA HABDELIĆA, Velika Gorica | ODBOJKA- Ž |
– U kategoriji srednjih škola plasirale su se na državno natjecanje sljedeće škole:
Rbr. | Škola | Kategorija | Mjesto |
---|---|---|---|
1. | GIMNAZIJA VELIKA GORICA | KROS – Ž | 3. |
2. | EKONOMSKA ŠKOLA VELIKA GORICA | KROS – M | 17. |
3. | GIMNAZIJA VELIKA GORICA | ŠAH – Ž | 16. |
4. | GIMNAZIJA VELIKA GORICA | ŠAH – M | 14. |
5. | GIMNAZIJA VELIKA GORICA | PLIVANJE – Ž | 13. |
6. | GIMNAZIJA VELIKA GORICA | PLIVANJE – M | 17. |
7. | EKONOMSKA ŠKOLA VELIKA GORICA | SPORTSKI PLES – UMJETNIČKI | 7. |
8. | SREDNJA ŠKOLA JASTREBARSKO, Jastrebarsko | SPORTSKI PLES – URBANI | 2. |
9. | SREDNJA ŠKOLA DUGO SELO, Dugo Selo | RUKOMET – M | |
10. | SREDNJA ŠKOLA VRBOVEC, Vrbovec | BADMINTON- M | |
11. | GIMNAZIJA VELIKA GORICA, Velika Gorica | BADMINTON- Ž | |
12. | SREDNJA ŠKOLA VRBOVEC, Vrbovec | ODBOJKA – M | |
13. | SREDNJA STRUKOVNA ŠKOLA, Samobor | STOLNI TENIS – M | |
14. | SREDNJA ŠKOLA DUGO SELO, Dugo Selo | STOLNI TENIS – Ž |
TAJNICA ŽŠŠS
Maja Rađenović – Fijan