Obavijest

Cijenjene kolegice i kolege,
na početku nove školske godine želim svima puno sportskih uspjeha ,zadovoljstva na profesionalnom planu te puno kvalitetne i stručne međusobne komunikacije.

Prvo naše Županijsko natjecanje u KROSU za osnovne škole održat će se 15.10.2019.godine u OŠ BEDENICA.

Ekonomska ,trgovačka i ugostiteljska škola iz Samobora biti će domaćin natjecanja u KROSU za srednje škole naše županije, 22.10.2019.
Prijave su otvorene na našoj stranici Saveza pa možete i početi s radom .

Veliki broj kolega ima poteškoća s izradom e-iskaznica pa sam odlučila da do kraja kalendarske 2019. godine na svim natjecanjima priznajemo Zahtjeve za izdavanjem iskaznica (identifikacijski list),važeću -već postojeću plastificiranu iskaznicu te nove e-iskaznice koje je eventualan mali broj kolega uspio i odraditi. Molim Vas da pri tom budete pažljivi kod ispunjavanja PRIJAVNIH LISTA ZA NATJECANJE !

Cilj svakog našeg natjecanja je omogućiti učenicima da u zdravom sportskom okruženju provedu jedan dan te da pri tome oni koji su najbolji i uživaju u plasmanu na viši rang natjecanja. Nadam se da smo na ovaj način olakšali pripremu ekipa za skorašnja natjecanja.

Srdačno Vas pozdravljam

Predsjednica ŽŠŠS ZŽ-e:
Ivančica Valek