Samobor, 5. lipnja 2019. godine
PLASMAN EKIPA NA DRŽAVNOM NATJECANJU
u školskom sportu osnovnih i srednjih škola Zagrebačke županije
u školskoj 2018./2019. godini od 5. lipnja 2019. godine
– U kategoriji osnovnih škola 5.i 6. razreda plasirale su se na državno natjecanje:
Rbr. | Škola | Kategorija | Mjesto |
---|---|---|---|
1. | OŠ VUKOVINA, Vukovina | KROS – Ž | 4. |
2. | OŠ BOGUMILA TONIJA, Samobor | KROS – M | 2. |
3. | OŠ LJUBO BABIĆ | ATLETIKA– M | 3. |
4. | OŠ LJUBO BABIĆ | ATLETIKA– Ž | 10. |
5. | OŠ DRAGUTINA DOMJANIĆA | RUKOMET- Ž | 1. |
6. | OŠ IVANA BENKOVIĆA | RUKOMET- M | 3. |
7. | OŠ VRBOVEC, Vrbovec | FUTSAL – M | 1. |
– U kategoriji osnovnih škola plasirale su se na državno natjecanje:
Rbr. | Škola | Kategorija | Mjesto |
---|---|---|---|
1. | OŠ BOGUMILA TONIJA, Samobor | KROS – Ž | 2. |
2. | OŠ NIKOLE HRIBARA, Velika Gorica | KROS – M | 19. |
3. | OŠ EUGENA KUMIČIĆA, Velika Gorica | PLIVANJE – M | 16. |
4. | OŠ EUGENA KUMIČIĆA, Velika Gorica | PLIVANJE – Ž | 8. |
5. | OŠ BOGUMILA TONIJA, Samobor | JUDO – Ž | 1. |
6. | OŠ BOGUMILA TONIJA, Samobor | JUDO – M | 1. |
7. | OŠ BOGUMILA TONIJA, Samobor | GIMNASTIKA – Ž | 3. |
8. | OŠ JOSIPA ZORIĆA, Dugo Selo | STOLNI TENIS – Ž | 4. |
9. | OŠ IVANA BENKOVIĆA, Dugo Selo | STOLNI TENIS – M | 9. |
10. | II. OŠ VRBOVEC, Vrbovec | BADMINTON – M | 9. |
11. | OŠ Eugena Kumičića, Velika Gorica | BADMINTON – Ž | 9. |
12. | I. OŠ VRBOVEC, Vrbovec | ODBOJKA – M | 5. |
13. | OŠ NIKOLE HRIBARA, Velika Gorica | ODBOJKA – Ž | 9. |
14. | OŠ VUKOVINA, Vukovina | ŠAH – Ž | 9. |
15. | OŠ VLADIMIR DEŠČAK, Novaki | ŠAH – M | 9. |
16. | OŠ RUGVICA, Rugvica | RUKOMET – Ž | 3. |
17. | OŠ IVANA BENKOVIĆA, Dugo Selo | RUKOMET – M | 3. |
18. | OŠ SLAVKA KOLARA, Kravarsko | KOŠARKA – Ž | 5. |
19. | OŠ VELIKA MLAKA, Velika Mlaka | KOŠARKA – M | 9. |
20. | OŠ DRAGUTINA DOMJANIĆA, Sveti Ivan Zelina | FUTSAL – Ž | 9. |
21. | OŠ BISTRA, Donja Bistra | FUTSAL – M | 9. | 22. | OŠ LJUBO BABIĆ | VIRTUALNI PLESNI SHOW | 3. | 23. | OŠ BOGUMILA TONIJA, Samobor | ATLETIKA- Ž | 7. | 24. | OŠ BOGUMILA TONIJA, Samobor | ATLETIKA- M | 2. |
– U kategoriji srednjih škola plasirale su se na državno natjecanje sljedeće škole:
Rbr. | Škola | Kategorija | Mjesto |
---|---|---|---|
1. | EKONOMSKA, TRGOVAČKA I UGOSTITELJSKA ŠKOLA, Samobor | KROS – Ž | 12. |
2. | SREDNJA STRUKOVNA ŠKOLA, Samobor | KROS – M | 8. |
3. | SŠ DUGO SELO, Dugo Selo | STOLNI TENIS – Ž | 3. |
4. | ZTŠ RUDOLFA PERIŠINA, Velika Gorica | STOLNI TENIS – M | 4. |
5. | SREDNJA STRUKOVNA ŠKOLA, Velika Gorica | BADMINTON – M | 4. |
6. | SREDNJA ŠKOLA JASTREBARSKO, Jastrebarsko | BADMINTON – Ž | 9. |
7. | SREDNJA ŠKOLA VRBOVEC, Vrbovec | ODBOJKA – Ž | 9. |
8. | SREDNJA ŠKOLA IVANA ŠVEARA, Ivanić-Grad | RUKOMET – Ž | 2. |
9. | SŠ BAN JOSIP JELAČIĆ, Zaprešić | FUTSAL -M | 5. |
10. | ZTŠ RUDOLFA PERIŠINA, Velika Gorica | ODBOJKA – M | 9. |
11. | SŠ BAN JOSIP JELAČIĆ, Zaprešić | KOŠARKA -M | 9. |
12. | SŠ BAN JOSIP JELAČIĆ, Zaprešić | KOŠARKA – Ž | 9. |
13. | SŠ DUGO SELO, Dugo Selo | RUKOMET – M | 5. |
14. | SŠ DUGO SELO, Dugo Selo | FUTSAL– Ž | 9. |
15. | SREDNJA STRUKOVNA ŠKOLA, Samobor | ATLETIKA– M | 16. |
16. | GIMNAZIJA A.G. MATOŠA, Samobor | ATLETIKA– Ž | 12. |
– žutom bojom označeni su sportovi koji idu direktno sa županijskih natjecanja na državna natjecanja kod 5 i 6 razreda, a u ostalim kategorijama svi prvaci županija idu direktno na državna natjecanja
TAJNICA ŽŠŠS
Maja Rađenović-Fijan, profesor