Samobor, 6.ožujka 2019. godine
PLASMAN EKIPA NA DRŽAVNOM NATJECANJU
u školskom sportu osnovnih i srednjih škola Zagrebačke županije
u školskoj 2018./2019. godini od 6. ožujka 2019. godine
– U kategoriji osnovnih škola 5.i 6. razreda plasirale su se na državno natjecanje:
Rbr. | Škola | Kategorija | Mjesto |
---|---|---|---|
1. | OŠ VUKOVINA, Vukovina | KROS – Ž | – |
2. | OŠ BOGUMILA TONIJA, Samobor | KROS – M | – |
– U kategoriji osnovnih škola plasirale su se na državno natjecanje:
Rbr. | Škola | Kategorija | Mjesto |
---|---|---|---|
1. | OŠ BOGUMILA TONIJA, Samobor | KROS – Ž | – |
2. | OŠ NIKOLE HRIBARA, Velika Gorica | KROS – M | – |
3. | OŠ EUGENA KUMIČIĆA, Velika Gorica | PLIVANJE – M | 16. |
4. | OŠ EUGENA KUMIČIĆA, Velika Gorica | PLIVANJE – Ž | 8. |
5. | OŠ BOGUMILA TONIJA, Samobor | JUDO – Ž | 1. |
6. | OŠ BOGUMILA TONIJA, Samobor | JUDO – M | 1. |
7. | OŠ BOGUMILA TONIJA, Samobor | GIMNASTIKA – Ž | – |
8. | OŠ JOSIPA ZORIĆA, Dugo Selo | STOLNI TENIS – Ž | – |
9. | OŠ IVANA BENKOVIĆA, Dugo Selo | STOLNI TENIS – M | – |
10. | II. OŠ VRBOVEC, Vrbovec | BADMINTON – M | – |
11. | I. OŠ VRBOVEC, Vrbovec | ODBOJKA – M | – |
12. | OŠ VUKOVINA, Vukovina | ŠAH – Ž | – |
13. | OŠ VLADIMIR DEŠČAK, Novaki | ŠAH – M | – |
14. | OŠ RUGVICA, Rugvica | RUKOMET – Ž | – |
– U kategoriji srednjih škola plasirale su se na državno natjecanje sljedeće škole:
Rbr. | Škola | Kategorija | Mjesto |
---|---|---|---|
1. | EKONOMSKA, TRGOVAČKA I UGOSTITELJSKA ŠKOLA, Samobor | KROS – Ž | – |
2. | SREDNJA STRUKOVNA ŠKOLA, Samobor | KROS – M | – |
3. | SŠ DUGO SELO, Dugo Selo | STOLNI TENIS – Ž | – |
4. | ZTŠ RUDOLFA PERIŠINA, Velika Gorica | STOLNI TENIS – M | – |
5. | SREDNJA STRUKOVNA ŠKOLA, Velika Gorica | BADMINTON – M | – |
6. | SREDNJA ŠKOLA JASTREBARSKO, Jastrebarsko | BADMINTON – Ž | – |
7. | SREDNJA ŠKOLA VRBOVEC, Vrbovec | ODBOJKA – Ž | – |
8. | SREDNJA ŠKOLA IVANA ŠVEARA, Ivanić-Grad | RUKOMET – Ž | – |
9. | SŠ BAN JOSIP JELAČIĆ, Zaprešić | FUTSAL -M | – |
10. | ZTŠ RUDOLFA PERIŠINA, Velika Gorica | ODBOJKA – M | – |
– žutom bojom označeni su sportovi koji idu direktno sa županijskih natjecanja na državna natjecanja kod 5 i 6 razreda a u ostalim kategorijama svi prvaci županija idu direktno na državna natjecanja
TAJNICA ŽŠŠS
Maja Rađenović-Fijan, profesor